Maty gumowe

 

Jesteśmy producentem szerokiej gamy mat z granulatu gumowego, którego cząsteczki łączymy przy użyciu poliuretanowego spoiwa. Naszym wyrobom nadajemy odpowiednią estetykę poprzez dodatek EPDM w różnych opcjach kolorystycznych.

 

Kontakt

EPP mat

Maty gumowe EPP-mat to wysokiej jakości produkty o uniwersalnym zastosowaniu. W oparciu o wymagania naszych Klientów wykreowaliśmy parametry użytkowe naszych mat a bogaty park maszynowy umożliwia nam docinanie wyrobu na żądany wymiar.

Dbamy o szczegóły

Z pieczołowitością dbamy o jakość i powtarzalność naszych mat gumowych. Szerokie i różnorodne zastosowanie tego produktu wymaga od nas pełnego zaangażowania w opracowanie receptur, według których prowadzimy proces produkcyjny. Realizujemy zamówienia tak aby nasi Klienci otrzymali produkt zgodny z ich oczekiwaniami.

 

Nasza oferta

Produkujemy maty według przyjętych standardów o gęstościach: 750, 860, 950, 1050 kg/m3, szerokości 1m i długości 10mb. Dostępne opcje kolorystyczne to biały, niebieski, żółty, czerwony, szary oraz zielony o 5, 10 lub 15% udziale w masie produktu.

Realizujemy także zamówienia indywidulane według wymagań naszych Klientów. Aby uzyskać szczegółowe informacje na temat możliwości współpracy – skontaktuj się z nami.

Partnerzy

WYŁĄCZNY DYSTRYBUTOR MAT DLA BRANŻY FITNESS W POLSCE

Skontaktuj się z nami

Ocieszyn, Obornicka 17, 64-600 Oborniki

Kontakt