Maty gumowe

 

Jesteśmy producentem szerokiej gamy mat z granulatu gumowego, którego cząsteczki łączymy za pomocą spoiwa poliuretanowego. Dopasowujemy parametry użytkowe do wymagań naszych odbiorców, dzięki czemu nasze produkty znajdują zastosowanie w wielu branżach.

Kontakt

Maty gumowe

Maty EPP to szeroki wybór wysokiej jakości mat gumowych, produkowanych z granulatu gumowego SBR, łączonych przy użyciu spoiwa poliuretanowego. Bogaty park maszynowy i doświadczona kadra pracownicza pozwala nam oferować maty o różnorodnych parametrach użytkowych i szerokim zastosowaniu.

Wieloletnie doświadczenie w zakresie produkcji wyrobów gumowych pozwala nam realizować indywidulane zamówienia naszych Klientów. Nasze wyroby poddajemy obróbce wtórnej, docinamy na żądane kształty oraz wymiary z dużą precyzją.

W myśl od projektu do produktu realizujemy zamówienia i tworzymy produkty oparte na pomysłach i wytycznych naszych Klientów. Wspólnie z kontrahentem opracowujemy produkt ostateczny tak aby w pełni odpowiadał on jego wymaganiom i oczekiwaniom oraz wysokim standardom jakościowym.

Maty w rolce

Maty docięte na wymiar

indywidulany kształt

Szerokość rolki
Długość rolki
Gęstość
Grubość
Kolor
Docinanie na wymiar
1 m
10m lub wg zamówienia
750, 860, 950, 1050 kg/m3
2, 3, 4, 5, 6, 8, 10, 12mm
czarny
ustalenia indywidualne

Mata drenażowa

Mata drenażowa EPP-MAT-D to produkt o bardzo wysokiej przepuszczalności wody i odpowiedniej grubości. Mata zapewnia przepływ wody zarówno w kierunku pionowym jak i poziomym, co gwarantuje doskonałe jej odprowadzanie nawet podczas obfitych opadów. 

Produkt jest z powodzeniem stosowany jako drenaż bunkrów na polach golfowych, zabezpiecza pochyłe elementy krajobrazu przed erozją i osuwaniem się piasku, służy jako drenażowa i amortyzująca podbudowa pod place zabaw. Jest produktem łatwym w instalacji 

Wysoka przepuszczalność wody

Ochrona przed erozją

Łatwy montaż

Szerokość rolki
Długość rolki
Waga
Grubość
Kolor
1 m
6 m
8 – 9 kg/m2
14 mm
czarny i szary z wtrąceniami w innych kolorach

Partnerzy

Skontaktuj się z nami

Ocieszyn, Obornicka 17, 64-600 Oborniki

Kontakt