Maty sportowe

Wysokiej jakości maty gumowe przeznaczone do obiektów sportowych. Produkowane z surowców wtórnych i dostępne w szerokiej gamie kolorystycznej. Bezpieczeństwo użytkowania potwierdzone stosownymi badaniami i certyfikatami.

Kontakt

Maty sportowe

Jest to grupa mat gumowych dedykowanych do zastosowań w obiektach sportowych. Dzięki szerokiej gamie kolorystycznej właściciele siłowni oraz sali fitness mogą realizować swoje obiekty zgodnie z własnym, oryginalnym pomysłem. Wysoka jakość naszych produktów pozwala cieszyć się ich estetyką przez wiele lat. Dzięki przeprowadzonym badaniom i certyfikacji naszych wyrobów mamy pewność, ze nasi nabywcy otrzymują wyroby powtarzalne i zapewniające pełne bezpieczeństwo użytkowania.

Szeroki wybór kolorów

Estetyka i ochrona

Jakość i bezpieczeństwo

Szerokość rolki
Długość rolki
Gęstość
Grubość
Kolor
Kolory niestandardowe
1 m
10m lub wg zamówienia
1050 kg/m3
2, 3, 4, 5, 6, 8, 10, 12mm
czarny lub z wtrąceniami koloru 5, 10, 15, 20, 25, 30%
ustalenia indywidualne

Płyty sportowe

Nawierzchnia sportowa w formie płyt, wytwarzanych w technologii pozwalającej na połączenie wysokich walorów estetycznych z odpowiednimi właściwościami użytkowymi. 

Płyty cechuje odpowiednia elastyczność i amortyzacja, przy jednoczesnym zachowaniu dużej wytrzymałości, co pozwala z powodzeniem stosować je w strefach narażonych na duże obciążenia takich jak crossfit czy wolne ciężary.

Produkty uzupełniające

W naszej ofercie znajduje się szereg produktów, stanowiących dopełnienie oferty mat sportowych. Chcąc dostarczać naszym klientom kompletne systemy podłogowe, zadbaliśmy o wysokiej jakości gumowy podkład REKOLINE, poprawiający właściwości akustyczne podłogi i redukujący poziom dźwięków uderzeniowych, sztuczną trawę REKOGRASS na wytrzymałej gumowej warstwie nośnej, stanowiącą doskonały element dopełniający estetykę i użyteczność wnętrza oraz akcesoria do montażu mat sportowych.

REKOLINE

REKOGRASS

Akcesoria do montażu

Partnerzy

Skontaktuj się z nami

Ocieszyn, Obornicka 17, 64-600 Oborniki

Kontakt