O naszej firmie

 

Jesteśmy polską firmą produkcyjną specjalizującą się w produkcji prasowanych wyrobów z granulatu gumowego, pochodzącego z recyklingu opon samochodowych.

 

Kontakt

Nadajemy odpadom drugie życie

Nasze korzenie sięgają roku 1982 kiedy to zajmowaliśmy się tworzeniem produktów opartych na laminatach poliestrowych oraz metodach wtrysku tworzyw sztucznych. Na bazie zdobytych doświadczeń oraz w oparciu o pobudki, związane z ochroną środowiska od roku 2000 skierowaliśmy swoje działania na produkcję wyrobów z granulatu gumowego SBR, pochodzącego z przerobu zużytych opon samochodowych. Postanowiliśmy oprzeć swoje działania na nadawaniu odpadom drugiego życia

Rozwijamy się

W roku 2016 przenieśliśmy swoją działalność do nowej siedziby, mieszczącej się na terenie 30 000 m2 z czego  4 500 m2 znajduje się pod dachem. Dzięki nowej lokalizacji, pojawiły się nowe możliwości produkcyjno – magazynowe, dzięki czemu mogliśmy odpowiedzieć na potrzeby naszych Klientów i rozszerzyć naszą ofertę o szeroką gamę elementów prasowanych takich jak podstawy budowlane do ogrodzeń tymczasowych, izolująco – amortyzujące elementy posadowienia zespołów solarnych, pełen wybór mat gumowych o różnorodnym zastosowaniu.

Od projektu do produktu

Szereg naszych produktów zostało zaprojektowanych, przetestowanych i wdrożonych do wielkoseryjnej produkcji wspólnie z naszymi Klientami. Dysponując ogromnym doświadczeniem w zakresie obróbki granulatu SBR oraz tworzyw sztucznych, bogatym parkiem maszynowym oraz zespołem w pełni zaangażowanych konstruktorów oferujemy nie tylko gotowe wyroby ale przede wszystkim możliwość tworzenia produktów w oparciu o wymagania Klienta w systemie od projektu do produktu

Jeśli wśród naszych wyrobów gotowych nie znalazłeś produktu który spełnia Twoje oczekiwania a  szukasz możliwości produkcji wyrobu nietypowego, niskoseryjnego, wymagającego zaangażowania na wielu poziomach – skontaktuj się z nami. Ocenimy możliwość realizacji Twojego projektu, przygotujemy serię próbną wyrobu w produkcji pilotażowej, uruchomimy seryjną produkcję łącząc Twoje wymagania z naszym doświadczeniem.

Partnerzy

Skontaktuj się z nami

Ocieszyn, Obornicka 17, 64-600 Oborniki

Kontakt