Każda profesjonalna placówka sportowa jak siłownia czy sala fitness, powinna być wyposażona w najlepszą nawierzchnię sportową. Dlatego przy jej wyborze postaw na wyroby wysokojakościowe, stworzone z myślą o długotrwałym użytkowaniu. Takie właśnie są maty gumowe od Rekoplast, które idealnie wpasowują się w przestrzeń sportową. Decydując się na produkty marki Rekoplast, zyskasz niezawodną ochronę i izolację podłóg sportowych na każdym terenie.  

rekograss

Rekograss, czyli sztuczna trawa w sportowym wydaniu

Produkt, który jest regularnie wykorzystywany na siłowniach oraz salach fitness to Rekograss. To najlepsza sztuczna trawa w sportowym wydaniu, która idealnie sprawdza się zwłaszcza na zewnętrznych boiskach. Unikalny produkt na rynku, łączy w sobie właściwości i estetykę sztucznej trawy z wytrzymałością i odpornością na uszkodzenia. Rekograss powstaje poprzez łączenie nierozerwalnej sztucznej trawy z warstwą gumową. Takie połączenie gwarantuje długą żywotność i możliwość wielokrotnego wykorzystania maty wewnątrz, jak i na zewnątrz obiektów sportowych. 

Rekograss odpowiednio wyrówna nawierzchnię sportową i zapewni jej właściwości antypoślizgowe oraz hydroizolacyjne. Niestraszne mu nawet trudne warunki, takie jak wilgoć ze względu na wysokiej jakości granulat gumowy, pozyskiwany z recyklingu opon samochodowych. Rekograss charakteryzuje łatwa i szybka instalacja, ale także bezproblemowe czyszczenie. Ten unikatowy produkt pojawi się na tegorocznych targach FSB, gdzie będą z niego korzystać zawodowcy. 

Jeśli chcesz wyposażyć przestrzeń sportową w najlepszą warstwę wierzchnią, koniecznie postaw na sztuczną trawę Rekograss. Innowacyjna technologia, odpowiednie parametry techniczne i atesty sprawią, że estetyka i funkcjonalność podłogi sportowej pozostaną na wysokim poziomie przez lata.