Nowoczesna mata gumowa Rekoline, czyli dodatkowa ochrona

Na siłowni oraz sali fitness doskonale zda egzamin jednostronnie ryflowana mata gumowa Rekoline. Charakteryzuje ją niska gramatura, nieznaczna grubość i niezwykła lekkość. Jej zdecydowaną zaletą są doskonałe właściwości wibroizolacyjne i dźwiękoizolacyjne, tak ważne w przestrzeni sportowej. Rekoline ma również wysoką elastyczność oraz właściwości antypoślizgowe i hydroizolacyjne. 

Mata gumowa Rekoline idealnie nadaje się jako amortyzacja i wspomaganie w podłogach sportowych. Powstaje z materiałów pozyskiwanych z recyklingu opon samochodowych, w efekcie czego to ekologiczny produkt. Dodatkowo mata jest banalna w montażu, a przy tym odporna na destrukcyjną wilgoć. Wykazuje też niewrażliwość na wszelkie uszkodzenia mechaniczne, co potęguje jej niezawodność na siłowni i salach fitness. 

Jeśli chcesz, aby Twoja podłoga sportowa zyskała najlepszą izolację akustyczną oraz ochronę przed zniszczeniami, postaw na matę gumową Rekoline. Zakupisz ją w formie wygodnych rolek. Nie zwlekaj – już dziś odwiedź stronę internetową Rekoplast i wybierz najlepszą matę z recyklingu opon samochodowych. Musisz wiedzieć, że dzięki świetnym parametrom technicznym i atestom maty od Rekoplast pojawią się na tegorocznych targach FSB, gdzie będą z nich korzystać zawodowcy. Jak widzisz, z pewnością zdadzą egzamin również na Twojej siłowni lub sali fitness!